Hotele pięciogwiazdkowe w Rzymie

Przedstawiamy najbardziej luksusowe hotele w Rzymie. Hotele, które mogą poszczycić się kategorią 5 gwiazdek to najczęściej obiekty o wyjątkowym standardzie oraz licznych udogodnieniach. Zlokalizowane są zwykle w zabytkowych budynkach lub przeciwnie - w niezwykle nowoczesnych.


Polecane hotele 5-gwiazdkowe w Rzymie

Na poniższej liście można znaleźć wybrane hotele 5-gwiazdkowe w Rzymie. Prezentowane obiekty cieszą się wysoką oceną wśród klientów oraz licznymi pozytywnymi rekomendacjami.


Boscolo Exedra Roma Autograph Collection Boscolo Exedra Roma Autograph Collection - hotel położony w imponującym zabytkowym budynku, którego jedną z wielu wyróżniających cech jest duży panoramiczny basen na dachu. Ten pięciogwiazdkowy obiekt oferuje komfortowe pokoje z mahoniowymi meblami oraz łazienkami wyłożonymi marmurem. W hotelu znajdują się trzy restauracje oraz centrum odnowy biologicznej. Położony jest kilkaset metrow od stacji kolejowej Termini. Goście cenią ten obiekt ze względu na profesjonalną i miłą obsługę oraz luksusowy wystrój. Informacje
Opinie
Rezerwacja
Sofitel Rome Villa Borghese Sofitel Rome Villa Borghese - ten pięciogwiazdkowy obiekt znanej sieci Sofitel z pewnością wyróżnia się położeniem. Znajduje się on w prestiżowej dzielnicy Rzymu, w pobliżu słynnych Schodów Hiszpańskich, tuż przy rozległym parku Villa Borghese. Hotel oferuje luksusowe pokoje z wykończeniami z marmuru, niezwykle wygodnymi łóżkami oraz markowym zestawem nagłośnienia. Uroku temu miejscu dodaje ekskluzywny bar na dachu oraz wyśmienita restauracja La Terrasse Cuisine&Lounge. Hotel polecany ze względu na świetne położenie, komfort oraz piękne widoki na Rzym. Informacje
Opinie
Rezerwacja
Wszystkie noclegi w Rzymie (mapka)...
Wszystkie hotele w RzymieMożna przejrzeć także wszystkie hotele w Rzymie, podając planowany czas pobytu oraz liczbę osób: